A) DİA ONLINE

                Online eğitimlerimize tek ders,haftalık,aylık ve 3 aylık abonelik paketleri satın alarak katılabilirsiniz.

SATIN AL

                Her hafta revize edilen farklı branşlardaki derslerimize sınırsız olarak katılım sağlayabilirsiniz.

                Yoga

              Meditasyon

                Nefes

                Ayurveda

                Fitness

                Pilates

                Functional training

                Astroloji

                Psikoloji              

                Drama ve Hikaye Anlatımı

                Güncel ders programımız için tıklayınız

                Online Bireysel Atölyeler

                Online bireysel atölyelere katılım sağlamak ve detaylı bilgi almak  için lütfen bize ulaşın.

                –Astroloji:

                               Natal Harita yorumu: Doğum haritasının potansiyel olarak güçlü ve zayıf kısımları ile ilgili farkındalık yaratmaya yönelik bir danışmanlık türüdür. Yetenekler, meslek, sağlık, kariyer, evlilik, para kazanma kaynakları vb konularla ilgili yaklaşık 2,5-3 saat sürebilen bir danışmanlık

                        Solar Return Harita Analizi: Her yıl doğum günümüzde 1 yıllık bir haritamız olur, bu harita o senenin konularına ışık tutar. 1 yıllık öngörüm tekniğidir.

                        Progres Harita Analizi ve Profeksiyonlar: Kişinin haritası doğduğu andaki gibi kalmaz, gezegenler kendi hızları ölçüsünde değişirler ve her yıl kişinin hayatında belirleyici olan bir gezegen vardır. Kişinin bununla uyumlu hareket etmesini ve o yılki transitlerden maksimum faydayı almasını sağlamak adına bakılır (Solar Return haritasıyla birlikte değerlendirilir)

                        Yıllık Transitler :Öngörüm tekniklerinden birisidir, önemli gezegen transitlerini (Satürn, Jüpiter Mars transitleri ve Güneş-Ay Tutulmaları) kişinin haritasında hangi alanlardan aldığını ve önceden hazırlıklı olması gereken konuları belirler

                        Soru Astrolojisi :Kedim-cüzdanım-yüzüğüm (kaybolan eşya) nerede, şu anki ilişkime devam etmeli miyim, almayı düşündüğüm eğitim benim için hayırlı mı ve daha birçok farklı alanda soracağınız bir soru üzerinden verilen bir danışmanlık çeşidi.

                        Coğrafi Astroloji: Hangi ilde yaşamalıyım, nereye tayin istemeliyim, nerede yaşarsam daha başarılı olabilirim, potansiyel eşim nereli, hastalığımın çaresi nerede vb

                        Sinastri(İlişki analizi) : Eşimle veya ortağımla nerelerde uyumluyum nerelerde uyumsuzum ve bunun önüne nasıl geçebilirim, daha uyumlu ve mutlu bir ilişki için nelere dikkat etmeliyim

                        Eleksiyon (doğru zaman belirleme) :Önemli işlere ne zaman başlanmalı, ne zaman iş başvurusu yapmalı, ne zaman taşınmalı, evlilik zamanı belirleme gibi konuşları içerek bir danışmanlık türüdür.

            –Psikoloji

                        Aile dizimi :
B) DİA KURUMSAL

                DiaAcademy kurumsal eğitimleri tüm kamu kurum/kuruluş ve özel şirketler için uygundur.

                Kurumsal eğitimlerimize katılmak ve detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

                Mindfulness (Bilinçli Farkındalık) : Mindfulness şimdiki anın farkında olmak,zihnin nasıl hareket ettiğini gözlemlemek,dikkatimizi tarafsız ve nazik bir şekilde yönetme becerisidir.

Mindfulness uygulamaları ile kişi olan her şeyi izler ve sonucunda yaşam sevinci,içsel dinginlik ve kendini olduğu gibi kabul etme becerileri gelişir.Yapılan araştırmalar ,karşılaşılan sürekli stresin beyinde ilgili alanların sürekli uyarılmasını sağladığı,bunun sonucunda bitkinlik,dikkat dağınıklığı,gerginlik,yaşamdan zevk almama gibi birçok durumun geliştiğini ortaya koyuyor.

Düzenli Mindfulness uygulamaları ile odaklanma ve yaşam kalitesini arttırıp ,kaygı ,depresyon ve gerginlik gibi durumları azaltabiliriz.

                Nefes:Nefes varoluşumuzun en hayati fonksiyonudur.Yoga yapanlar yaşamın günlerle değil alınan nefes ile ölçüldüğünü söylerler.Duygular nefesi etkiler.Nefesin düzenlenmesi ile duyguların aşırı tepkisi dengeye gelir,zihin sakinleşir,bedende rahatlama olur.

Düzenli nefes çalışmaları solunum sistemini iyileştirir,sinir sistemini yatıştırır,aynı zamandakonsantrasyonu arttırarak iş yerinde verimliliğin artmasına katkı sağlar.

                Yoga/Ofis Yogası :Yoga kelime anlamı olarak birleştirmek,bağlamak gibi anlamlara gelir.En yaygın ifade ile, beden ,zihin ve ruhun bir araya gelmesidir.

Ofis yogası iş hayatında yaşanan ve performansı etkileyen motivasyon,stres ve sağlık problemleri gibi sorunlara grup veya bireysel çalışmalar ile çözüm aramak ve bu gibi durumlar ile mücadele etmeyi kolaylaştırmak,çalışanların performans ve motivasyonlarını arttırmak için çalışanlara sunulan yoga seanslarıdır.

Çalışma ortamında masa,sandalye hatta duvar kullanılarak uygulanabilecek yoga egzersizleri ile bedeninizi hem esnetip hem de güçlendirebilirsiniz.

                Aile/Şirket Dizimi: Önceki nesillerin kötü anıları bizim hayatımızda tekrar eden kısmetsizlikler yaratmaktadır.Aile dizimi geçmiş nesillerin yaşadıkları travmaların ,aldıkları ahların,yaşadıkları haksızlıkların yeni nesillerde görülen olumsuz etkilerini ortaya çıkarıp bu negatif enerjilerden arınmalarını sağlamaktadır .Aile dizimi ile insanların hayatlarındaki tıkanmalar,korku ve bereketsizlikler çözülebilmektedir.

Şirketleri de bir aile olarak değerlendirebiliriz ve aile diziminde yaşanabilecek olan olumsuzlukların şirketler için de gerçekleşebileceğini söyleyebiliriz.Firmaların işlerinin iyi gitmemesi,sürekli zararların yaşanması,huzursuzluk ortamının çokluğu ve benzeri konuların sebeplerine şirket dizimi çalışmaları ile direkt sonuca yönelik,kısa sürede çok yol kat edilerek ulaşılabilmektedir.
C) DİA BİREYSEL

         DiaAcademy eğitmenleri Ankara Güven Hastanesi Çayyolu Sağlıklı Yaşam Kampüsü’nde bireysel ve grup eğitimlerine devam etmektedir.

                               -Yoga

                               -Fitness

                               -Pilates

                               -Self Defence

                               -Spinning

                Detaylı bilgi ve katılım için lütfen bize ulaşın.